
Машинка для стрижки Philips QC 5115/15
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5115
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підстригайте всіх членів сім'ї
із найтихішою машинкою для дорослих і дітей
- Леза з нержавіючої сталі
- 11 налаштування довжини
- Живлення від електромережі
11 налаштувань довжини з фіксацією: від 3 до 21 мм або 0,5 мм без гребінця
Тиха та потужна в роботі
Гребінці та леза із заокругленими кінчиками запобігають подразненню шкіри
Високоефективний ріжучий елемент із лезами, які самі заточуються
Компактна і легка для більшої зручності
Живлення лише від мережі
Висувна ручка забезпечує легке чищення
Леза не потребують змащування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 11 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 41 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 499 ₴







