
Полірувальна ексцентрикова машина YATO YT-82200
4 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-82200
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна ексцентрикова машина YATO YT-82200
Полірувальник з регульованою швидкістю, призначений для професійної роботи в майстерні - шліфування кузовів автомобілів пастою або воском.
Диск обертається, здійснюючи ексцентричний рух, що забезпечує легше та швидше розповсюдження полірувального покриття.

Пристрій оснащений електронною системою регулювання швидкості, завдяки якій навіть при низькій швидкості та одночасному тиску машини швидкість обертання не сповільнюється, а обмотка двигуна не перегрівається.
Плавне регулювання швидкості в межах 2100 - 5000 об / хв із стійкою системою обертання та плавним запуском.

Кабель живлення довжиною 5 м дозволяє вільно керувати пристроєм навколо обробленої поверхні.
Потовщена мідна обмотка призначена для тривалої експлуатації.
Пристрій обладнань системою швидкої заміни вугільної щітки та високоякісним вимикачем із замком для безперервної роботи.
У комплект входить: 3 додаткові диски різної твердості. Все упаковано в зручну валізу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Діаметр щітки | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 199 ₴






