
-14%
Машинка для підстригання волосся Philips HC3505/15
1 399 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: HC3505/15
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для підстригання волосся Philips HC3505/15
- Леза з нержавіючої сталі
- Одна змінна насадка. 13 налаштувань довжини
- Живлення від електромережі
- Не потребує змащування
Технологія Trim-n-Flow для безперервного підстригання
Удвічі гостріші леза для вдвічі швидшої стрижки
Леза з нержавіючої сталі, які самі заточуються
Легкий вибір і фіксація 13 налаштувань довжини – від 0,5 до 23 мм
Ефективна система живлення для роботи від електромережі. Кабель живлення 1.8 м
Ергономічна ручка для більшого комфорту та контролю
Швидке розблокування ліз для легкого чищення
Жодного обслуговування, не потребує змащування
- Машинка для стрижки
- Регульована насадка для волосся
- Щітка для очищення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 41 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Вага | 0.23 кг |
- Ціна: 1 199 ₴









