
-13%
Машинка для підстригання волосся Philips HC3510/15
1 499 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: HC3510/15
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для підстригання волосся Philips HC3505/15
- Леза з нержавіючої сталі
- Одна змінна насадка. 13 налаштувань довжини
- Живлення від електромережі
- Не потребує змащування
- У комплекті насадка для бороді
- Машинка для стрижки
- Регульовані насадки для волосся та для бороді
- Щітка для очищення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 41 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Вага | 0.27 кг |
- Ціна: 1 299 ₴









