
Шліфувальна машина по штукатурці YATO YT-82350
7 599 ₴
- В наявності
- Код: YT-82350
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
YATO YT-82350
-дозволяє шліфувати поверхню під будь-яким кутом
-додаткова трикутна головка полегшує шліфування кутів
врівноважений центр ваги запобігає завантаженню оператора під час роботи на повну довжину інструменту
Ефективна система видалення пилу
-Можливість підключення за допомогою шланга пилосос YT-85715, оснащений фільтрувальним шейкером ємністю 30 л.
-твердого корпусу приводу
-мотор захищений від пилу та бруду
-Великий діаметр диска (225 мм) прискорює згладжування
безступінчасте регулювання швидкості в діапазоні 600-1500 об/хв (кругла головка) та 3000-6000 об/хв (трикутна головка)
-упакування в суцільну валізу,
параметри:
Електрична напруга [V]: 230 – 240
Номінальна потужність [Вт]: 710
Номінальна швидкість (диск) [мін-1]: 600 – 1500
Номінальні коливання (дельта) [мін-1] 3000 – 6000
Розмір шпинделя: M6
Діаметр диска для кріплення дисків [мм]: 215
Діаметр шліфувальних дисків [мм]: 225/215/210
-дозволяє шліфувати поверхню під будь-яким кутом
-додаткова трикутна головка полегшує шліфування кутів
врівноважений центр ваги запобігає завантаженню оператора під час роботи на повну довжину інструменту
Ефективна система видалення пилу
-Можливість підключення за допомогою шланга пилосос YT-85715, оснащений фільтрувальним шейкером ємністю 30 л.
-твердого корпусу приводу
-мотор захищений від пилу та бруду
-Великий діаметр диска (225 мм) прискорює згладжування
безступінчасте регулювання швидкості в діапазоні 600-1500 об/хв (кругла головка) та 3000-6000 об/хв (трикутна головка)
-упакування в суцільну валізу,
параметри:
Електрична напруга [V]: 230 – 240
Номінальна потужність [Вт]: 710
Номінальна швидкість (диск) [мін-1]: 600 – 1500
Номінальні коливання (дельта) [мін-1] 3000 – 6000
Розмір шпинделя: M6
Діаметр диска для кріплення дисків [мм]: 215
Діаметр шліфувальних дисків [мм]: 225/215/210
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Виробник | Yato |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 599 ₴


