
Фарбувальна станція YATO YT-82560
11 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-82560
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

YATO YT-82560 призначений для фарбування великих поверхонь стін і стель. Підходить для латексних, акрилових фарб, емульсії, емалі і т. д.
ОСОБЛИВОСТІ YATO YT-82560
- Швидке, ефективне та рівномірне розпилювання вже з першого шару
- Витрати фарби менше на 10-15% в порівнянні з технологіями, які використовують стиснуте повітря
- Регулювання струменю розпилювання в діапазоні 250-310 мм за допомогою регулятора
- Обладнань насосом, який самостійно витягує фарбу з будь-якого резервуара
- Можливість вертикального та горизонтального розпилювання
- Стійкий ефект – агрегат міцно вставляє частинки фарби в структуру стіни
- Простота в експлуатації та обслуговуванні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Продуктивність | 1.1 літр/хв |
| Робочий тиск | 207 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 11 999 ₴



