
-11%
Машинка для стрижки Philips Hairclipper series 9000 HC9450/20
5 499 ₴
4 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: HC9450/20
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики
| Тип: | Машинка для стриження. |
| Виробник: | Philips. |
| Стати: | Для чоловіків. |
| Модель: | HC9450/20. |
| Серія: | Series 9000. |
| Колір: | Чорний. Сірий. |
| Тип гоління: | Сухий. |
| Кількість насадок: | 3. |
| Кількість установок довжини: | 400. |
| Максимальна довжина, мм: | 42. |
| Матеріал лезвій: | Титан. |
| Мінімальна довжина, мм: | 0,5. |
| Функціональні особливості: | Самозаточуючі леза. |
| Система живлення: | Акумулятор. Електромережа. |
| Тип акумулятора: | Li-ion. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 42 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
- Ціна: 4 899 ₴



