
-10%
Машинка для стриження + тример BaByliss E837E
2 999 ₴
2 699 ₴
- В наявності
- Код: E837E
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий мультітример BaByliss E837E зробить процес догляду за вашою зовнішністю гранично простим і комфортним. Унікальне 3D-заточування лез з нержавіючої сталі, виконана електрохімічним методом, забезпечує їм міцність і довговічність, гарантуючи якісний результат. У набір BaByliss E837E входить вражаючу кількість насадок для ретельної гігієни всього тіла. Зокрема, для догляду за обличчям є окрема насадка для щетини 0,5-3 мм, для стрижки волосся - 2 регульовані насадки 2-14 їм 3-15 мм, для догляду за тілом призначена насадка-бодігрумер з гребенем, а видалити небажані волоски в носі та вухах допоможе спеціальний тример для даних ділянок. Крім того, в комплекті також є точний 7-мм тример для підстригання контурів і оформлення стильною бороди. Мультитример BaByliss E837E повністю водонепроникний, працює і від мережі, і автономно - до 40 хвилин використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 7 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 26 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 15 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
- Ціна: 2 699 ₴




