
-12%
Машинка для стриження Philips Hairclipper Series 5000 HC5612/15
2 149 ₴
1 899 ₴
- В наявності
- Код: HC5612/15
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична машинка для стрижки волосся Philips Hairclipper Series 5000 HC5612 / 15 виконана в лаконічному дизайні синього кольору. Вона дозволить зробити бездоганну стрижку волосся і відчути себе впевнено і елегантно. Двосторонній ріжучий блок з 28 установок довжини зрізу волосся з інтервалом 1 мм, забезпечує точну і ідеальну стрижку волосся всіх типів. Прилад може автономно працювати від акумулятора протягом 75 хвилин. Щоб повністю відновити заряд необхідна 8-годинна зарядка. Машинка для стрижки Philips Hairclipper Series 5000 HC5612 / 15 укомплектована гребенями для довгих і коротких волосся і насадкою для бороди, які легко знімаються і миються разом з приладом. Слід зазначити, що модель водонепроникна і нею можна користуватися в душі або у ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 28 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 28 мм |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
- Ціна: 1 899 ₴



