
Машинка для стрижки Philips Hairclipper series 3000 HC3525/15
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: HC3525/15
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стрижки.
Робота від: мережі/акумулятора.
Час роботи: 45 хв.
Час зарядки: 8 год.
Металеві леза, що самозаточуються, знімний ріжучий блок.
Ширина ножа 41 мм, вологе очищення, 2 насадки. 1
2 установок довжини від 1 до 23 мм з кроком 2 мм, без насадки 0.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 23 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 23 мм |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
- Ціна: 1 699 ₴









