
Машинка для стрижки BaByliss Super-X Metal E996E
5 499 ₴
- В наявності
- Код: E996E
- +380 (98) 860-56-24
Відкрийте для себе нову колекцію BaByliss Super-X Metal Series, створену, щоб запропонувати вам кращу стрижку та догляд за волоссям, не виходячи з дому! Колекція Super-X Metal поєднує у собі елегантні елементи та високоякісні технологічні елементи. Технологічно просунутий двигун дуже легкий, пропонує чудову потужність, а бездротова технологія з літій-іонним акумулятором забезпечує видатну продуктивність під час стрижки. З 3-годинною зарядкою ви отримаєте 3 години автономної роботи. Ви також можете використати швидку зарядку за 20 хвилин приблизно на 20 хвилин використання. Контроль точності різання неймовірний, до +0,6 мм, його легко змінити за допомогою важеля, розташованого збоку. З таким рівнем точності ви зможете робити стрижки з плавним переходом від короткого волосся до довгого. Тример BaByliss E996E має 10 стандартних напрямних для стрижки висотою від 1,5 до 25 мм, кожна напрямна для стрижки має маркування, а також 2 напрямні для вух, лівого та правого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 12 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
- Ціна: 5 499 ₴





