
-8%
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт YATO YT-82794
4 799 ₴
4 399 ₴
- В наявності
- Код: YT-82794
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний акумуляторний дриль-шурупокрут YATO YT-82794 з безщітковим двигуном, який генерує високу швидкість обертання валу. Ідеально підходить для свердління металу та дерева, і закручування гвинтів. Завдяки потужному акумулятору його можна використовувати для послідовного встановлення довгих гвинтів каркаса та свердлити у твердому металі. Короткий корпус інструмента полегшує тиск матеріалу та перпендикулярне свердління.
Особливості:
- Безщітковий двиун.
- Двошвидкісний сталевий механізм.
- Точне управління швидкістю в перемикачі (потенціометрі).
- Надійний і довговічний Бесщеточний двигун - немає зносу робочого колеса, викликаного тертям щіток.
- Світлодіодна лампа, яка висвітлює робоче місце.
- Гальмо шпинделя для легкої заміни свердла.
- Функція швидкої зупинки.
- Металевий корпус редуктора (твердість зубів: 53-56 HRC).
- Міцний, гумовий корпус, посилений скловолокном поліамід.
- Ергономічна ручка, металевий затиск для ременя.
- 4-х ступінчастий індикатор заряду батареї.
- Захист акумулятора від перегріву.
- Продаємо запасні батареї з ємністю 2 Аг (YT-82842), 3 Аг (YT-82 843) і 4 Аг (YT-82844).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 4 399 ₴





