
Електрокоса Makita UR3501
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: UR3501
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Електрокоса Makita UR3501
Тример оснащений спеціальною ручкою, яка полегшує маневрування та забезпечує комфорт під час роботи. Простота та зручність використання завдяки ергономічно розташованим елементам управління, що полегшують запуск та роботу з косою. Легкий та тихий електричний триммер, призначений для стрижки трави, бур'янів, кущів та інших чагарників. Інноваційні рішення Пристрій оснащений чохлом, що захищає косу від пошкоджень при спалюванні трави біля стін. Він ідеально підходить для точного скошування навколо дерев, під кущами, біля огорож, бордюрів та на пагорбах. Революційний досвід Правильно підібрані компоненти роблять пристрій легким стосовно його двигуна, що робить пристрій ефективним і простим у використанні. Продумані дії Тример оснащений зручною ручкою, що полегшує маневрування, що забезпечує надзвичайну зручність та високий комфорт під час роботи. Невелика вага і зручна петлеподібна ручка дозволяють без проблем видаляти трави, що стирчать пучки.
Переваги Makita UR3501
-
Потужний двигун 1000 Вт.
-
Тиха автоматична триммерна головка.
-
Ремінець для перенесення забезпечує додатковий комфорт під час стрижки.
-
Маючи потужність 1000 Вт, ця модель є однією з найпотужніших у своїй категорії.
-
Валок шириною 35 см підходить для стрижки невеликих ділянок газону та для стрижки країв.
-
Тример не має обертової головки для роботи у важкодоступних місцях.
-
Ручка покрита ковзним матеріалом.
-
Ручка петльового типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 1.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Тип штанги | Вигнута |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 6 999 ₴





