
3D-принтер Bambu Lab A1
18 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 123321
+380 (93) 224-33-42
- +380 (98) 860-56-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D-принтер Bambu Lab A1
Bambu Lab A1 — це простий і доступний 3D-принтер FDM, який відчиняє двері у світ багатобарвний 3D-друки! A1 готовий до друку прямо з коробки, має автоматичне калібрування, шумозаглушення і робочу площу 256 x 256 x 256 мм. Цей інноваційний принтер не тільки простий у використанні, але й друкує високу якість, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче втілити свої творчі ідеї в реальність!
| Технологія друку: | FDM |
| Матеріал друку: | PLA, PETG, TPU, PVA |
| Кількість друкувальних сопел, шт.: | 1 |
| Діаметр сопел, мм: | 0,4 (опціонально 0,2 мм, 0,6 мм, 0,8 мм) |
| Типова/Максимальна швидкість друку, мм/с: | 500 |
|
|
|
|
Загальні характеристики |
|
| Інтерфейс: | Wi-FI, SD cart; 3,5-дюймовий сенсорний екран IPS |
| Живлення: | Мережа |
| Енергоспоживання, Вт (V/A): | 1300 |
| Розмір, мм: | 465x410x430 |
| Вага, кг: | 8.3 |
| Додатково: | Підтримка 4-колірного друку за технологією AMS lite |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 256 мм |
| Робоча ширина | 256 мм |
| Максимальна робоча висота | 256 мм |
- Ціна: 18 999 ₴



