
Кавомашина автоматична Philips Series 2200 EP2220/10
15 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EP2220/10
- +380 (98) 860-56-24
2 види смачних кавових напоїв зі свіжих зерен без жодних проблем
Насолоджуйтеся прекрасним смаком та ароматом кави зі свіжих зерен за ідеальної температури завдяки нашій інтелектуальній системі приготування кави. Класичний піноутворювач дозволяє легко готувати ніжне капучино чи лате-мак’ято.
Смачне спінене молоко завдяки класичному піноутворювачу
Класичний піноутворювач розподіляє каву для легкого приготування ніжної молочної піни для капучино. Крім того, класичний піноутворювач складається лише з двох частин, тому його ще й легко чистити.
Легкий вибір кави завдяки інтуїтивному сенсорному дисплею
Неймовірний смак та аромат кави зі свіжих зерен лише одним натисненням. Наш інтуїтивний сенсорний дисплей дозволяє легко вибрати улюблену каву.
Регулюйте міцність аромату та кількість кави з меню «My Coffee Choice»
Регулюйте міцність та кількість кави за допомогою меню «My Coffee Choice». Легко вибирайте одне із трьох налаштувань відповідно до своїх уподобань.
Легке 12-крокове налаштування помелу для приготування напоїв на свій смак
Наші надійні керамічні жорна можна налаштувати у 12 кроків, що дозволяє перетворити зерна на надзвичайно дрібний порошок чи грубу суміш.
Ідеальна температура, аромат та пінка чашка за чашкою
Інтелектуальна система видобування аромату забезпечує оптимальний баланс між температурою приготування кави та отриманням аромату, зберігаючи температуру води в межах 90–98°C та регулюючи швидкість потоку води для приготування смачної кави.
20 000 чашок найкращої кави завдяки міцним керамічним жорнам
Розкрийте смак своєї кави за допомогою нашої міцної керамічної кавомолки. Наші кавомолки дозволяють вивільнити всі аромати й смаки кавових зерен. Вони виготовлені зі 100%-го керамічного матеріалу, що гарантує, що їхнього терміну служби вистачить щонайменше на 20 000 чашок кави.
Зберігайте зерна свіжими довше завдяки спеціальному ущільнювачу
Новий ущільнювач захищає ваші улюблені кавові зерна та надовго зберігає оригінальний аромат, водночас зменшуючи шум під час роботи кавомолки.
Легке чищення завдяки повністю знімній групі заварювання
Група заварювання – це серце будь-якої повністю автоматичної кавомашини, тому потребує регулярного чищення. Знімна група заварювання дає змогу ретельно мити її під краном.
Автоматичне видалення накипу для зручності
Кавоварку легко чистити й доглядати за нею завдяки автоматичній програмі, яка сповіщає про необхідність видалення накипу. Можна налаштувати частоту цієї процедури відповідно до жорсткості води в домі.
Для зручності деталі можна мити в посудомийній машині
Для зручності систему обробки молока, лоток для крапель і контейнер для меленої кави можна покласти в посудомийну машину. Це допоможе зекономити час і забезпечить гігієнічне чищення.
До 5000 чашок без видалення накипу завдяки AquaClean
Змінивши фільтр після нагадування кавомашини, ви зможете насолоджуватися чистою та прозорою водою протягом приготування до 5000 чашок без потреби видаляти з пристрою накип.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Об`єм | 1.8 л |
| Фільтр | постійний |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Індикатор рівня води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 275 г |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 371 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Вага | 7.5 кг |
- Ціна: 15 999 ₴




